Jak się zarejestrować online

Zaczynającym nie proponujemy rzucenia się od razu na głęboką wodę i wycieczki do kasyn, gdzie przesiadują sami "starzy wyjadacze". Powinni oni raczej skorzystać z ofert kasyn hazardowych, które są przeniesieniem realiów salonów gry do Internetu. Jest dozwolone tam odnosić wirtualne zwycięstwa, wolno też grać na pieniądze, ale przedtem powinno się poznać się z regulaminem.

Przebieg rejestracji trzeba koniecznie zacząć od tego punktu. Regulamin określa niemało istotnych spraw, jak na przykład śladowy wiek gracza, formę rozliczenia się w przypadku wygranej, czy też inne kwestie, które mogą potem wywołać wątpliwości. Nie wskazane jest się śpieszyć, wypełniając formularz - jeżeli czegoś nie wiemy, szukamy tak długo, aż wszystko będzie jasne.

Zazwyczaj trzeba stworzyć swój profil, podając nick - pseudonim którym będziemy się posługiwać w wirtualnym salonie gry - oraz hasło. Gdyby zamierzamy grać na poważnie, zadbajmy o odpowiednio trudne hasło i nikomu go nie udostępniajmy. Dostarczyć trzeba również działający adres email. Część kasyn online pyta też o inne dane, na przykład imię, nazwisko, wiek. Dobrze o stronie świadczy to, że danych tych nie trzeba podawać od razu - można dodać je później.